JanaH Blog

Moja zimná chlpatá obsesia

Umelé kožuchy alebo kožuchy z falošej kožusiny?

Áno, presne tie tu idem „ohovárať“. …trend, ktorý si ma úplne opantal.

Sú skrátka štýlové, pohodlné, teplé a ja som si ich túto zimu doslova užívala.Mám ich doma zopár, Síce som ich nekúpila všetky naraz, no postupne sa mi nejako za posledných pár sezón v tej mojej skrini nazbierali a tam si ony visia a čakajú na vhodnú príležitosť, kedy ich vyvenčím. …tak som ich venčila. …k džínsom, nohaviciam, šatám, teplákom… Dajú sa kombinovať takmer so všetkým.
No spomedzi všetkých týchto mojich srdcoviek, jednoznačý víťaz tejto sezóny bol práve tento. Kúpila som ho v H&M, kde mi už pri vchode do predajne v sekunde učaroval a v ďalšej sekunde som vedela, že bez neho neodídem! Každý z vás iste zažil také deti, čo sa v obchoďáku v oddelení hračiek hádžu o zem, revú a trhajú mamu za sukňu, aby im kúpili hračku. …povedali ste si: „nevychované decko, keby je moje, tak si s ním narobím poriadky“. Ja tiež a neraz! No zrazu som vedela, čo tie deti cítia. Proste túžba je mocná a každý má z času na čas  právo byť nevychované decko. Paradoxne bola so mnou mamina, no keďže ona je fakt veľká parťáčka pri nákupoch, dostalo sa mi dokonca i podpory. Žiadne plače ani scény, iba som ho vyskúšala, zaplatila a šla… A že prípadne sa hodím o zem až doma, keď mi zaň bude Luboš nadávať:)). Ja som totiž toho „obra“ fakt nemala kam uskladniť :)). Títo moji „chlapi“ mi už vyčítajú, že som ako vírus a rozširujem sa po všetkých skriniach :))

No a čo! …hlavné bolo, že bol môj! …veľký, teplý, tehlovo-oranžový Yeti, o ktorom som vedela, že ma bude v mrazoch zachraňovať a zároveň neprestane baviť.
A tak aj bolo. Najvďačnejší kúsok z mojich zimných, nákupných „prehreškov“.
Je pravda, že tých naozaj chladných dní som u nás túto sezónu veľa nepostrehla, no na druhej strane pevne dúfam, že už ani nepostrehnem. A môj názor v tomto štádiu (mám pocit,že nekonečnej) zimy už nezmení ani ten najobľúbenejší kožuch.

Verím, že mi to moje chlpaté „fashion star“odpustia, ale som viac ako ochotná vymeniť ich za niečo omnoho tenšie, vzdušnejšie, hlavne jarné!!! …a ja sa na ne budem nasledujúcu sezónu opät tešiť, poprípade im ako bolestné dokúpim jeden nový kúsok do partičky😃.
Pozdravte aj vy tie vaše kožúšky a vysvetlite im, že už fakt stačilo!!

Vaša JH 🙂

Foto: Magdalena Reporter

Outfit: tenisky – CONVERSE / džínsy – H&M (staršie) /tričko – ZARA (staršie) kožuch – H&M (vypredaný) baker boy čiapka –  ZARA / šiltovka –  FOOTLOCKER

INSTAGRAM

Follow @janah_blog