JanaH Blog

Koniec neposlušným vlasom

Pracujem s LOREÁLOM  viac ako 13 rokov. To by sa už dalo nazvať plnohodnotný vzťah, kedy už všetky pravdy vyjdú na povrch😃.
Tak som si povedala, že sa s vami o ne podelím.
Ako prvých si vezmem na paškál týchto troch „umelcov“ s ktorými to LOREÁLU fakt vyšlo.
Nebudem vám tu podrobne rozpisovať ich zloženie… Zo skúseností viem, že väčšine z vás je to jedno (a tým čo nie je, môžu si prečítať priamo na produkte). Chcete hlavne vedieť, ako a či to funguje.
Popíše sa toho veľa, no keď niečo otestuješ na „sto hlavách“, je to už iná recenzia.
Áno, fungujú!!!


Dokonca skvele. …a toto naozaj nie je reklama či „chytrý “ ťah influencera. Je to iba rada, akú bežne dávam svojím klientkám u mňa na kresle. No keďže nie všetky ste moje klientky, posúvam túto radu i kúsok ďalej, za hranice nášho salónu. …lebo ja som proste taká dobrá a raz za to pôjdem do neba😃.
Ale vráťme sa k nim! …sú to produkty, ktoré tu donedávna vyslovene chýbali. Niečo, čo skrotí a zároveň spevní naše vlasy hneď po umytí, kedy vyfénované vlasy i dokonca po použití rôznych tužidiel stále nemajú objem, sú splyhlé, rozlietané a často tažko upraviteľné. Spreje s obsahom minerálneho púdra, ktoré vytvoria na vlasoch presne ten efekt, ktorý práve vtedy potrebujeme. Čiže dosiahneme to, že vlasy sú pevnejšie, jemne zdrsnené a hlavne ľahko tvarovateľné.
Tieto tri produkty sa od seba mierne líšia. Prvé dva SAVAGE PANACHE a CREPAGE DE CHIGNON patria do stylingovej rady, majú 4 a 3 fixačnú silu, čiže následne vlasy aj jemne zafixujú, no v žiadnom prípade nezlepia! Aplikujeme ich na suché a CREPAGE DE CHIGNON dokonca možno aplikovať i na vlhké vlasy.


Tretí produkt VOLUME INFLATOR je novinkou z regeneračnej rady VOLUME, čo už samé za neho prezrádza, že je objemový, vlasy vyživí a hydratuje. No síce vďaka minerálnemu púdru aj zdrsní či spevní, nemá fixačnú silu. Aplikuje sa na suché vlasy.

Ja si spomedzi nich naozaj neviem vybrať favorita. Používam úplne všetky a skutočne patria medzi moje must have produkty v práci i doma! No predsa len, ak by ste ma s nožom pod krkom pritlačili k múru a mám z nich vypichnúť jeden, že akože trošku viac „miláčik“,  je to SAVAGE PANACHE!

Benefity:

1. 250ml balenie

2. trojitý difúzer pre rovnomernú aplikáciu

3. sila stuženia 4

Pri všetkých troch produktoch netreba zabúdnuť, pred aplikáciou, vždy dôkladne pretrepať, aby sa minerálny púder neusadil na dne.
Typ kaderníka:

1. ak chcete dosiahnuť objem od korienkov, aplikujte ku korienkom a následne prefúknite na kefu, prípadne jemne pritupírujte.

2. Vlasy natočené na kulmu, alebo žehličku prestreknite rovnomerne po celej dĺžke. Vlny budú krásne držať a zároveň si zachovajú prirodzenosť a pohyb bez zlepenia.

Majte pekný deň a krásne vlasy moji priatelia.

vaša JH.

Produkty z rady LOREÁL PROFESSIONNEL

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Follow @janah_blog