JanaH Blog

Ponožková r/evolúcia

Ponožky. …každý z nás ich pozná a verím, že i vlastní. Nutná, funkčná až termofixačná časť odevu, ktorá plní svoj význam. Ktorých nikdy nie je dosť. U ktorých jedna z páru sa vždy z nejakého neobjasneného dôvodu u nás doma stráca a nakoniec máš z každej jednu. …také ony sú!!!

Ale dnes to nebude o tých „obyčajných“.Tie, ktoré si zaslúžili moju pozornosť, o ktorých som sa rozhodla napísať pár slov a naozaj si získali moje srdce, sú tie, doslova pekné. …tie, ktoré sú trendom už nejakú tú sezónu. …také, ktoré môžes vo svojom outfite smelo priznať. …sú štýlové k sukni, šatám, kraťasom. …tie, ktoré nespôsobia faux pas, keď vykuknú spod nohavíc, ale práve naopak, ukážes ich hrdo svetu, nech si užijú svoje minúty slávy😃 .

V rôznych farbách, materiáloch, vzoroch, odleskoch, zdobené rozličnými výšivkami, aplikáciami, ako sú mašličky, brmbolce, čipky, perličky. …sú skrátka dokonalým prvkom štýlového a neprehliadnuteľného outfitu a napriek tomu im ich funkčnosť i pri ich dokonalom vzhľade nemožno uprieť😉.

Ja osobne preferujem kombináciu pekného a praktického. …kto by aj nie, že? I keď na druhej strane priznávam, že ako „správna žena“ som ochotná v prípade skutočne pekného kúska obetovať svoj komfort a zvolím i menej pohodlnú cestu, akou je pekné na úkor pohodlného. Je to ako s opätkovými topánkami. Tenisky sú bezpochyby pohodlnejšie, no ten opätok je predsa viac sexi.

A keď už sme pri opätkových topánkach… Už ste ich skúsili s ponožkami? Ak nie, tak určite choďte do toho! Verte, že si to i vy zamilujete. Zrazu vám vaše „štekle“ budú pripadať omnoho pohodlnejšie. …nikde nič neškrie, neotláča a navyše sa budete cítiť atraktívne, či možno trošku viac dôležito, kedže sa nevyhnete pohľadu mnohých naokolo a to nás ženské predsa baví, či…?

Vaša JH.

 

OUTFIT: topánky – Bershka / ponožky – Calzedonia / džínsy – Bershka / opasok – DIY / pulover – Zara / koženková bunda – Bershka / okuliare – H&M / čiapka – Zara

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog