JanaH Blog

Vlasové oleje

Tiež máte pocit, že po tak nekonečne dlhej zime je vaše telo ako vycucnuté?
Vidno to ako na pokožke, nechtoch tak i vlasoch . Často mi píšete, alebo sa ma pýtate, ako na to a čo vám poradiť, aby tomu bolo inak. O vlasy sa samozrejme treba starať počas celého roka. No sú obdobia (ako napríklad po zime či počas leta), kedy tomu treba vyťať trošku intenzívnejšie. A i keď si vlasy nezaťažujeme a chránime ich pred vonkajšími vplyvmi, stále to môže byť málo. Jedna z možností, ako dodať vlasom život, sú práve vlasové oleje. Najjednoduchšia a časovo nenáročná cesta, ako im dopriať to, čo naozaj potrebujú. No nie je olej ako olej! A aby ste sa pri vašom výbere lepšie orientovali, trošku vám to uľahčím a predstavím vám  moju top štvorku.
Toto sú ony –  kvarteto olejov z radu MYTHIC OIL. 
Oleje, ktoré si získlali obľubu u mňa a nejedného nášho klienta.
Sú spojením všetkých legendárnych výživných olejov, vďaka ktorým sú po ich použití vlasy dokonale vyživené, lesklé, hebké, pružné a ľahko upraviteľné. Vďaka bohatému výberu ich produktov dokonca vieme uľahodiť každému typu vlasu presne na mieru.

Ako prvý z radu MYTHIC  OIL j e univerzálny ORIGINALE. Vhodný pre všetky typy vlasov a práve preto je u našich klientok najobľúbenejší (takzvane vsadíš na istotu). Obsahuje avokadový olej a olej z jadierok hrozna. Zabezpečí vašim vlasom dlhodobú ochranu proti vlhkosti, dodá im lesk, hĺbkovo vyživí a vlasy zároveň usmerní.

Kto má vlasy farbené a záleží mu na tom, aby si jeho farba uchovala intenzitu a lesk čo najdlhšie, potom práve RADIANCE je tou správnou voľbou. Je určený na farbené vlasy, čiže dodáva farbe lesk a ochranu. Obsahuje ľanový, brusnicový, avokádový olej a tiež olej z jadierok hrozna.
Je vhodný pred fénovaním pre dokonalé uhladenie a na finálnu úpravu pre dokonalý lesk. Navyše má UV filter na ochanu pred slnkom. Takže ďalší benefit, keďže leto je už za rohom.

Ako tretí v poradí je RICHESSE. Ideálny pre suché , poškodené či nepoddajné vlasy. Obsahuje olej z ryžových otrúb a argánový olej. Je najvýživnejší z radu MYTHIC OIL! Pôsobí proti krepovateniu. Je vhodný pred fénovaním pre získanie kontroly nad vlasmi, ako aj na finálnu úpravu pre dlhodobý účinok proti krepovateniu. A toto iste mnohé z nás ocenia. Predsa kto by chcel krepovité vlasy?

A najlepšie nakoniec. Môj miláčik z radu MYTHIC OIL  je práve  SCINTILLANTE.
Je to jedinečný trblietavý olej, vhodný ako na vlasy, tak i na pokožku tela. Obsahuje esenciálny olej z magnólie, ktorý ukľudnuje, zmierňuje stres a v neposlednom rade aj vyživuje. Ja osobne a mnohé naše klientky sme si ho obľúbili pre ten neodolateľný lesklý film, ktorý zanecháva na našej pokožke, no hlavne pre jeho naozaj charakteristickú výraznú no zároveň nevtieravú vôňu, ktorá sa po jeho použití šíri celým našim salónom. Jediné, na čo by som si dala pozor je to, že i keď má miesto dávkovača rozprašovač, priamo by som ho použila iba vtedy, keď aplikujem na pokožku tela. Pokiaľ ho aplikujem na vlasy, strekmem do dlane menšie množstvo a z dlaní nanesiem do dĺžok vlasov. Mám tak istotu, že olej nanesiem rovnomerne a vlasy zbytočne nezaťažím. Pred použitím vždy pretrepať!

Tak a toto je moja odpoveď a zároveň jedna z možností, čo by mohlo fungovať na vaše suché, lámavé, nepoddajné, krepovité alebo matné vlasy. …či akékoľvek vlasy, čo zrazu nie sú korunou krásy.
A keď ste doteraz nevedeli, po akom oleji siahnuť, pevne verím, že vám bol môj článok nápomocný a spomedzi týchto si každý nájde ten pravý, ktorý bude vaše vlasy rozmaznávať.

Prajem krásny deň.
Vaša JH.

Všteky štyri oleje sú z rady LOREAL PROFESSIONNEL a možno ich zakúpiť v salónoch, ktoré pracujú pod značkou LOREAL, alebo v špecializovaných predajniach.

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Follow @janah_blog