JanaH Blog

Ladvinky ovládli ulice

Tak čo, stali ste sa fanúšikom ladviniek???  Našla si aspoň jediná miesto vo vašom šatníku? Už to teda nie je žiadna horúca novinka, ale dovolím si tvrdiť, že stále patrí medzi pomerne atraktíne, oku lahodiace doplnky, ktoré zaručene pútajú pozornosť.
Tú moju určite.
Priznám sa ale, že tomu tak nebolo ešte donedávna. Najskôr som sa celkom bavila pri pomyslení, ako by mala byť práve ladvinka štýlovým doplnkom súčasných outfitov.

Vravím si: „Že ladvinka, tráápne😃.“ Predstavila som si pevného uja v tielku, trenkách, šlapkách, na pleci vytetovaná kotva, na bruchu ladvinka a predáva lístky na kolotoč😃. …toto niéée!!!
Ale áno, zrazu tu bola a všetci sme ju chceli mať!

V našej rodine tento trend vzkriesil Samuel niečo pred vyše rokom, keď viac ako nadšený kúpil svoju vytúženú Champion ladvinku počas dovolenky v Taliansku . Prešli sme kvôli nej niekoľko kilometrov po promenádach, lebo keď si moje gény zaumienia, že chcú ladvinku, budú mať ladvinku! A kúpil. ..teda ja som kúpila, on už len dal krížom cez mikinu. Napodiv to bolo celkom cool a navyše fotogenické. Že fajn teda, bude ladvinka. Veď sa nosí. Tak som si jednu zaobstarala aj ja, dobre tak dve, nie tri😃! Každá iná samozrejme.

Ale nedostali svoju príležitosť, kým neprišiel festival POHODA. Potrebovala som voľné ruky, lebo v jednej drzíš pohár radlera a v druhej telefón, aby si bola pripravená, keď sa budeš chcieť s kamoškami odfotiť. A taká fotka zvyčajne nie je dobrá na prvú, takže fotíš vytrvalo a veľa.
A keďže som mala oblečený off the shoulder top a neznášam, keď ma niečo na holých ramenách škrie, otravuje, či ťahá. …ideálnou voľbou bola ladvinka.

Do nej rúž, vlhčené obrúsky, peniaze a vybavené! Je to skutočný vynález vynálezov. Ono to naozaj nikde nezavadzá, (pokiaľ samozrejme nie si v tridsiatom týždni tehotenstva😃). Jediná nevýhoda je, že je realatívne malá ( a táto zelená obzvlášť). Takže baby, nutné veci a nič viac! Čo mňa síce dosť obmedzuje pri nosení na bežný deň, no outfit bezpochyby oživí. To musíte uznať!. …teda nemusíte, ale mohli by ste no😃.

A navyše teraz sú v takých dizajnoch, že dovi! Myslím si, že naozaj nikto by namal mať problém nájsť pre seba tú vysnenú.
Drahšiu, lacnejšiu, výraznú farebnú či sofistikovanú čiernu, dokonca aj transparentnú ( čo je minochodom túto sezónu dosť cool). A ak vás židna ladvinka neoslovila, tak to spravte jednoducho s malou kabelkou, ktorú miesto ramien, teraz omotáte okolo pása či bedier.

Tak neváhajte, rýchlo kupujte a noste, lebo už je toho „tak akurát“, že onedlho to začne byť (veľmi mierne) otravné. No verím, že ešte nejakú tú sezónu budú naše ruky oslobodené, kým kabele, kabelky, kabelôčky poputujú späť na plece či do ruky. A ladvinky sa vrátia opäť tým, ktorí ju nadšene a nepretržite nosili dodnes😃.

Foto: Tomáš Figura – @tom loft

Outfit: tenisky- Puma Fenty / nohavice-Bershka / ladvinka-AliExpress / blúzka -Zara  / klobúk-Zara

1 Comment
  • Romilikes
    says:

    ..hahaha..to je aká sranda..ja práve hľadám nejakú, čo by ma oslovila..ale asi pozriem radšej online..pretože chodiť po obchodoch ma celkom vyčerpáva a outfit a fotky od Tomáša sú eňo ňuňo ❤❤

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog