JanaH Blog

Boho style

Byť éterickou vílou, divokou indiánkou či nespútanou hipisáčkou. Dať  na seba na prvý pohľad neskombinovateľné a vyzerať, dokonca cítiť sa cool.

Kombinovať materiály, dĺžky, farby, vzory a vytvoriť neprehliadnuteľný ženský outfit. Dokázať sa s ním vyhrať tak, že zrazu nezáleží ani na konfekčnej veľkosti. …či máš výšku/váhu modelky, alebo máš kilečko navyše, stále je to viac ako dobré . Cítiš sa slobodne, nespútane, pohodlne, nežne ba aj rebelsky no hlavne originálne. Taký je BOHO STYLE. Nič presne definované, no zároveň všetko, čo mám rada.

Šatky, klobúky, čelenky, čipky, gorále, náramky, čižmy, sandále, strapce, opasky, džínsy, šaty, kardigany, zapletené či nedbalo zvlnené vlasy. Skrátka tu kraluješ sama sebe. Taká som a to ma baví.

Nikdy som sa neškatulkovala do konkrétneho štýlu, lebo by som to asi ani nevedela pomenovať a pripadala by som si zrazu zmätená, že neviem kam patrím.

Chcem sa iba cítiť pohodlne  a možno trošku inak ako „úplne bežne“.

Srandou je, že som si medzi mojimi insta kamoškami vyslúžila prívlastok streetstyle kráľovná, čo je veľmi roztomilé. A áno, tento “mestský štýl” je môjmu srdcu fakt blízky. Milujem tenisky úplne ku všetkému, no na druhej strane rada sa ich vzdám a razom chcem byť “pankáčka”. Takže i niečo ako GRUNGE STYLE s prichádzajúcou jeseňou býva mojou obľúbenou komfortnou zónou. Ale k tomu sa isto na jeseň vrátime. Máme tu predsa leto, že áno. A ako to už býva u mňa zvykom, čím viac sa k letu blížime, tým viac ma to ťahá práve k ospevovanému BOHO STYLE, ktorý mne osobne k teplým letným dňom, večerom či festivalom neodmysliteľne pasuje.

Byť menej ako nastajlovaná a viac ako ležérna, no vôbec nie nudná.

Štýl nevyčerpateľných možností, ktorý nepodlieha trendom, je nadčasový a neokukaný. Obľúbený mnohými známymi osobnosťami, módnymi ikonami, akými sú napríklad sestry Olsenové, Alessandra Ambrosio, Blake Lively, Sienna Miller a mnoho dalších, ktorí BOHO STYLE zároveň posunuli o level ďalej a dodali mu súčasnú modernú príchuť. 

Leto je práve ten čas, kedy sa dokážeme dokonale vyhrať s detailami, doplnkami, ľahkými materiálmi či strihmi. Tak smelo do toho!…lebo sloboda je to, čo na móde nesmierne milujem a verím, že mnohé z vás sú v tom so mnou tiež.

Vaša JH.

Foto: Tomáš Figura @tom_loft

Outfit: topánky – Palladium / džínsové šortky – Forever 21 / tielko – Bershka (staršie) / bralet – Forever 21 / kardigan – Charlotte russe / šatka – H&M (staršia) / okuliare – Mango (staršie) / bižutéria – (domáca zbierka)

7 komentárov
Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog