JanaH Blog

zvieracie vzory na výslní

 

Tigre, leopardy, gepardy, zebry, hady a všetky vzorované zvieratá vitajte!!! …ste opät v kurze!

 

Našťastie nie reálne vaša koža, ale jej neodolateľný vzor. Akože fakt mám pocit, že ono je to tu stále… A veru už pekných pár rôčkov. Niekedy trošku menej, inokedy zas trošku viac. Teda aspoň ja som mala vždy nejaký kúsok v šatníku, ktorý som aj aktuálne vláčila. Či už to bol doplnok, čiapka, opasok, pás na kabelke, šatka alebo hneď celý kožúšok (umelý samozrejme) či šaty, alebo nohavice…

 

Jednoducho ja a zvieracie vzory si dokonale rozumieme. A túto sezónu si budeme pravdepodobne  ešte trošíííčku viac.

Pretože teraz je tá správna príležitosť, vyvenčiť všetky kúsky tohto charakteru z našich šatníkov, nech sa nám to vonku pekne zdivočie.

Mňa už mnohí poznáte, že som skôr streetstyle lover, takže niečo, ako takýto outfit, je to, čo je môjmu srdcu blízke, no vôbec sa netreba brániť ani  kúsok viac sexi verzii. Ktorej sa samozrejme z času na čas  nebránim ani ja a dokonca nevylučujem, že vám neskôr ešte nejakú nafotím. A už teraz verím, že sa  mnohé z vás pridajú do môjho tímu.

Buďme nápadné, neprehliadnuteľné tigrice a všetci nám to túto sezónu odpustia. Vlastne všetci asi nie… Ale kde by sme predsa boli bez kritiky? …či už konštruktívnej alebo deštruktívnej, že ano😃???  Tak nečakajte a smelo do toho. 

Vaša JanaH

FOTO: Tomáš Figura – Tom_loft

OUTFIT: topánky – Zara / nohavice – second hand / tričko – Guess / ladvinka – Stradivarius / okuliare – Stradivarius / čiapka – Zara

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog