JanaH Blog

ako sa cítiť cool v „hadej koži“

Nezľaknite sa, nebudem vás teraz spamovať  fotkami či článkami len o zvieracích vzoroch ako besná, lebo “akože trend”.  I keď by som zo svojho šatníka dokázala vyskladať ěšte naozaj veľa zaujímavých zvieracích kombinácií. Necháme si to radšej na neskôr. A ak ste jedným z mojich instagramových fanúšikov, určite sa minimálne tam niečoho dočkáte. 

No predsa len som vám v nedávnom článku sľúbila ešte jednu kúsok elegantnejšiu verziu , tak  nech sa páči alebo aj nepáči:)) .

Každopádne tentokrát prišiel na rad had a jeho dokonalý vzor. Nebudeme si klamať, ja mám rada aj ten. I keď leopard ho valcuje s nadhľadom. K hadiemu vzoru podvedome pristupujem kúsok opatrnejšie. A napriek tomu sa priznám, že u mňa doma nájdeme pár kúskov s týmto lichotivým printom. Opasok, šaty, bunda, dokonca kabelka.

Toto sačko/bundičku som kúpila v second hande a bola to jednoznačne láska. Pri kombinovaní to šlo úplne samo. Strieborné čižmy cargo pants/vojenské kapsáče (mimochodom veľmi aktuálne aj túto sezónu). Tie mi spolu s ležérnym bielym tielkom napomohli zbaviť sa nádychu na mňa príliš elegantného a seriózneho outfitu. 

Celé som to doladila obľúbeným opaskom, reťazami okolo krku a klobúkom, ktorý zas vniesol kúsok farby a mäkkosti do celého outfitu. A aj keď nie zas tak ležény na čo ste u mňa zvyknutí, za mňa určite ľúbivý, pohodlný outfit, ktorý pomôže vykročiť kúsok z davu, lebo hádajte čo….! Mňa to skrátka bavi. Ísť predsa len trošičku bokom😃.  …nech si nešliapeme po pätách. A ja viem, že vačšinu z vás toto baví tiež, inak by ste tu so mnou neboli😘.

Majte krásny deň .

Vaša JanaH

Foto: Lea Button

Outfit: Topánky – Bershka / Nohavice – Black Mama / opasok – Urban Outfitters / tielko – H&M / bunda – Second Hand / Reťaze – Mango a Stradivarius / okuliare – Mango / klobúk – Second Hand

Ďalšie zaujímavé inšpirácie na podobnú tému nájdete v článku o 3 top jesenných trendoch na  Moda.sk

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog