JanaH Blog

SOURCE ESSENTIELLE – ruka v ruke s prírodou

Áno, iste mnohí z vás postrehli túto revolučnú novinku, dokonca možno už mali tú možnosť vyskúšať novú  prírodnú vegánsku radu od Loreal professionel. Viem, že ich je na trhu už celkom dosť, no ja som sa rozhodla, že táto “naša” (kedže s loreálom pracujem niekoľko rokov a za touto značkou si stojím) si zaslúži článok u mňa na blogu. A verte, že toto nie je platená reklama.

Skrátka sa teším, že niekam smerujeme, že sme uvelomelí a záleží nám na budúcnosti našej planéty (i keď si nedovolím tvrdiť, že sme dokonalí). No dôležité je, že to, čo sme mnohí nevedome (niektorí dokonca i vedome) ničili, máme odhodlanie a chuť napraviť. V tomto duchu vznikla aj rada SOURCE ESSENTIELLE, ktorá je naozaj vínimočná svojim až 100% prírodným zložením. Spolu až štyri rady prisposôbené potrebám klientov. …s príjemnou nevtieravou vôňou v neodolateľnom balení plnom výhod. …no o ňom ešte neskôr. Poďme si ich predstaviť v plnej paráde.

Prvá rada je DELICATE – citlivá pokožka (šampón) 

S obsahom nechtíka a harmančeka. Veľmi ľahký šampón, ktorý rešpektuje vlasovú pokožku a vašim vlasom dodá lesk, hebkosť a poddajnosť. Napomáha predchádzať motaniu vlasov. Je dokonca vhodný aj pre deti.

Druhá rada je RADIANT- farbené vlasy (starostlivosť, olej)

S výťažkom kvetov slamienky a figovej dužiny. Je ideálnou voľbou pre farbené vlasy. Kde šampón volíte spomedzi zvyšných troch rád vždy podľa potrieb vlasovej pokožky a pre udržanie stálosti a lesku vašej farby, vlasy následne ošetríte použitím starostlivisti a oleja, ktoré chránia váš žiarivý odtieň pred vymývaním až celých 28 umytí.

Tretia rada je NOURISHING- suché vlasy (šampón, maska, olej)

Výtažok kvetov jazmínu s pridaním sézamového oleja. Šetrne umýva vaše suché, citlivé vlasy, ktoré budú až dvojnásobne vyživené. Maska a olej dodajú vašim vlasom lesk a pružnosť.

A poslednou zo štvorice je rada DAILY – normálna pokožka (šampón, starostlivosť)

Vhodná na každodenné použitie.Obsahuje výťažky listov akácie a aloe. Vlasy po jej použití nadobúdajú ľahkosť, pevnosť a lesk. Zlepšuje hydratáciu vlasov až o 83%. Vlasy sú po jej použití krásne splývavé a ľahké.

No a keď už máme jasno v tom, ktorá rada je pre nás tá správna, povedzme si niečo k neodolateľným šampónovým flakónom, ktoré nie len že sa budú pekne vynímať na našej polici v kúpeľni, ale majú ešte omnoho dôežitejší význam. A tým je, že sú balené v ekologických flakónoch, vyrobených z materiálu s 90% mierou biologickej odbúrateľnosti. Ich dômyselný hranatý tvar,  je navyše  presne navrhnutý na naplnenie maximálneho mňozstva produktu s minimálnym dopadom na planétu. A čo ešte stojí za zmienku, je inovatívny šamponový bar vo vašom salóne, v ktorom si môžete šampón doplniť do svojho flakónu až trikrát a tým minimalizovať spotrebu plastov. Navyše je tento krok pre klientky cenovo výhodnejší, kedže v cene nie je zahrnutá čiastka za nový obal. Čiže v praxi to znamená, že za ďalšie dve doplnenia vášho šapónu do pôvodného flakónu zaplatíte o 30% menej.

No a aby som nezabudla na to najdôležitejšie, treba podotknúť, že všetky tieto neodolatělné produkty obsahujú až 100% prírodných ingrediencií, získaných prírodnou cestou.

Pretože byť ekologicky uvedomelý, žit zdravšie a byť ohladuplný k svojmu prostrediu a k sebe samému už nie je iba trend, ale životný štýl. A ja som rada každému kroku, ktorý smeruje vpred. A takým krokom je aj táto rada z ktorej mám ja ako hairstylist nesmiernu radosť. A verím, že budú mať aj moje klientky, pretože odteraz majú možnosť voľby. …a to sa počíta:-)

Krásny deň, Vaša JanaH.

Foto: Tomáš Figura – tom_loft

Všetky produkty sú z rady LOREAL PROFESSIONEL a dostanete ich v salónoch pracujúcich pod touto značkou.

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Follow @janah_blog