JanaH Blog

Skús to „streetstylovo“

Blogovanie mi prináša veľa zaujímavých zážitkov a skúseností. Je to môj únik z reality. …tak trošku od vlasov v práci či hrncov v domácnosti do sveta módy, ktorý je mojim nebom. Blogovanie by nemalo blogera otravovať, ani zaťažovať, len tešiť. Či už samotné písanie, fotenie alebo aktivity s tým spojené. A že to tak naozaj môže byť, to nám potvrdil tento zábavný projekt.

Boli sme oslovené firmou boardparadise, čo by sme povedali na to, skúsiť vniesť trošku streetstylu, medzi maminy. Doslova takto to znelo. …čo je myšlienka s ktorou sa úplne stotožnujem #nebudteta. (Písala som dokonca na podobnú tému v nedávnom článku , ak ťa zaujíma, klik tu). …snažím sa ju šíriť okolo seba a prenášať na ostatných. A môžem povedať, že sa mi to naozaj darí. Počúvať od ľudí, že si ich inšpiroval k niečomu na čo by si inak netrúfli, dostávať pozitívny feedback, či byť poradcom pri nákupoch je to, čo mi robí nesmiernu radosť.

Slovo teda dalo slovo a šli sme do toho. Tri matky fashion  blogerky, milújuce handry a výzvy. Simi (cisarovenovesaty), Zuzka (zrzkastyle) a ja. Úlohou bolo vyskladať outfit spomedzi množstva streetwearových značiek, ktoré majú k dispozícii či už na ich eshope boardparadise alebo v kamenných predajniach a  nastajlovať jedna druhú, druhá tretiu tak, aby sme sa posunuli kúsok mimo jej komfortnej zóny. 

Simi je kus iná, ako všetky ostatné slovenské blogerky.  Viem, že keby jej oblečiem všetko opačne a to zásadne vyberám z pánskej kolekcie, stále je to málo. Je extravagantná a rozkošne uletená! 

Zuzka je bohyňa farieb! Vždy štýová a elegantná,  dokonale zladená, dokonca i s prostredím na každej svojej fotke. …pre ktorú je čierna farba neznámym pojmom a myslím, že by ste ju v jej šatníku hľadali úplne márne. …i medzi ponožkami.

Obe  baby sú výzvou každopádne,  no ja si vylosovala Zuzku. A  môj cieľ bol v tom prípade jednoznačný. #logomania, aspoň kúsok magickej čiernej a obuť tenisky. …alebo ak lodičky, jedine s ponožkami! Jednoducho to, čo sa u nej len tak nevidí. Nie preto, aby sa necítila dobre, no práve naopak, aby som jej ukázala, že aj takto to môže fungovať.

Mňa si vylosovala Simi. …a ja vedela že budú mantinely značne posunuté, na čo som sa samozrejme dosť tešila. Vyfasovala som veľkú mikinu a.k.a šaty, turban (uviazaný z trička), štekle… No veď stačí pozrieť.

No a v neposlednom rade stajlovala Zuzka Simu a vyčarovala z nej skutočnú streetstylovú divu v maskáčovej oversized košeli, šteklách, tylovej sukni a klobúku …uznajte!

S rukou na srdi priznávam, že práca stajlistu vôbec nie je tak ľahká, ako sa zdá, no každopádne je viac ako zaujímavá. Navyše, keď máte úplnú voľnosť a môžete sa kreatívne odviazať. Upustiť uzdu fantázii a robiť to tak, ako to cítiš.  A práve preto sme si tento deň dokonale užili…

 

Áno áno viem, že toto možno nemusí byť každého šálka kávy. …i to, že to môže byť na niekoho už príliš, no možností je stále viac ako veľa. Hlavne sa netreba báť, stačí skúšať. Lebo ako sa vraví, keď sa bojíš, nechoď do lesa. A my tri sa teda nebojíme! Tak čo, idete s nami do toho??? Skúsite to STREETSTYLOVO???

Vaša Janah.

FOTO: Tomáš Figura- tom_loft

OUTFITY: Boardparadise

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog