JanaH Blog

Staré známe STRAPCE

Strapce, ďalší trend tejto sezóny. Nie je tomu tak dlho, čo bol na výslní. Mám pocit, že som si túto bundu kupovala tak tri či štyri roky dozadu. Jasné, že som si ju nekupovala, aby mi nebola zima… Kúpila som si ju, lebo sa mi veľmi páčila, Vždy som mala blízko k tématickým outfitom. K boho, indiánskemu, kovbojskému či safari štýlu… Kvôli širokej škále prírodných, zemitých odtieňov a materiálov, ktoré sú pre ne charakteristické a detailom či nápaditým prvkom, ktoré ťa v uliciach mesta zaručene vyselektujú z davu. Navyše sa v nich môže naplno rozvinúť tvoja kreativita, nespútanosť či temperament a to ma nesmierne baví.

Takže som o kúpe tejto bundy ani na minútu nezapochybovala. A môžem povedať, že som ju toho času fakt vynosila. No a zrazu tento trend divokého západu s prehľadom vytlačili bundy s nášivkami. Isto si to pamätáte… Nášivky úplne všade od džínsov cez kabelky, tričká, mikiny, čiapky a samozrejme si to odniesli aj koženkové/kožené bundy.

Veru zrazu western look položil na lopatky grunge štýl. …ktorý mi je mimochodom tiež veľmi blízky. A teda bez mučenia priznávam, že ani tej pankáčskej nášivkovej kožeke som vtedy neodolala a dokonca bola ochotná moju strapcovú krásku načas vymeniť za niečo viac drzé.

Strapcová teda načas hibernovala v mojom šatníku. Síce nášivkové bundy boli tak trochu rýchlo kvaseným trendom, ktorý ako expresne prišiel, tak isto aj odišiel, po mojej strapcovej som opäť siahla až túto sezónu. A teším sa z nej, akoby bola úplne nová. Takže som ju s nadšením cvakla, teda nie ja, ale Tomáš, vo veľmi pohodlnom outfite v mojej obľúbenej farebnej kombinácii a so šatkou z blšáku, ktorá viazaním na dva rôzne spôsoby dala obom lookom celkom iný charakter . Ktorý z nich sa vám páči viac? 

Foto: Tomáš Figura – tom_loft

Vaša 

Outfit: šaty – GlashGirl / bunda – Forever 21 / kabelka – lindex

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog