JanaH Blog

Cyklistické nohavice …áno či nie???

Tento článok som napísala niekedy na jar, keď som plná emócii potrebovala svoj názor na túto vraj módnu katastrofu vyjadriť verejne. No pri všetkej mojej zaneprázdnenosti zostal článok uchovaný v konceptoch doteraz.

A mňa by teda odstupom času zaujímalo, ako sa situácia vyvinula. Či si táto “vec”  predsa len získala srdcia fashionistov. Lebo či sa nám to páči alebo nie, ony sa aktuálne radia medzi módne trendy. …objavili sa na mólach a zrazu ich máme aj tu na našom konzervatívnom Sovensku. V mestách väčších, menších i dedinách. Zazrela som ich v obchodoch či už čierne, farebné alebo dokonca s hadím vzorom. Ale pravdupovediac nebolo nutné hneď po ne utekať s obavou, že sa nebodaj vypredajú. Bitka o ne veru nebola. Skôr by som to zhodnotila tak, že vyfasovali viac hejterov ako nadšencov.

Háčik je zrejme v tom, že nie pre každého je táto cesta lichotivou voľbou. Tým nechcem povedať, že ja som ideálny adept na nosenie cyklisťákov s crop topom, no napŕklad v tejto kombinácii (i mnohých ďalších) to bolo tolerovatelné. Predĺžená mikina a sako vo mne umocnili pocit, že je to outfit ako akýkoľvek iný.

A tým som chcela naznačiť, že je to celé o tom, vedieť si outfit prispôsobiť na mieru tak, aby si sa cítil komfortne. A síce mnohí tento trend doteraz odcudzujú, ja som naozaj videla poburujúcejšie outfity ako cyklistické nohavice. Vlastne to, že sa v 21. storočí nad tým vôbec ešte niekto pozastaví, mi príde viac divné ako všetky divné outfity. Hlavne nič netreba brať moc vážne. Ja som to už spomenula niekoľkokrát a zopakujem to ešte mnohokrát ak bude treba, že móda je hra a ako sa hovorí, “nie je umenie páčiť sa v pekných veciach”😃😃.

Majte krásny deň.

Vaša

Foto: Tomáš Figura – tom_loft

Outfit: čižmy – Answear/ legíny – Bershka / mikina – Bershka / sako – H&M / ladvinka – Mango

Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog