JanaH Blog

Túto sezónu vedú ČELENKY

Myslím, že ako “správny “ fashionblogger by som mohla občas upozorniť na módne trendy, ktoré nás tu vedomky či nevedomky ovplyvňujú každú jednu sezónu. To, ako ich netreba brať úplne vážne a ako máme byť sami sebou a všetky tie reči, tých ktorí sú nadvecou už poznáme, no napriek tomu ak sa predsalen odosobníme, poďme vypichnúť aspoň jeden trend, nech vás trošičku “influecnem”😃.

Som hairstylist a i keď sa to na prvý pohľad možno nezdá, moja práca je úzko prepojená s módou. Vlasy a šaty predsa robia ženu (dnes už dokonca aj chlapa). Sú tam samozrejme aj iné aspekty, ako napr. pekný úsmev, intelekt, vyžarovanie… Ale to nechám iným blogerom . Ja chcem spomenúť trend, ktorý mi je vzhľadom na moju prácu blízky a ktorý už podľa mňa mnohí z vás postrehli, síce po ňom v ulicach nášho mesta stále iba zúfalo prahnem. Sú to čelenky. Už nie iba tie  textilné, ale práve prišli na rad pevné, hrubé, výrazné, vystužené, nápadne zdobené, proste také na ktorých necháme oči i keby ich nositeľka bola práve nahá😃. Čím sú výraznejšie, tým sú zaujímavejšie. A práve k nim chcem zaujať postoj aj ako hairstylist i ako fashionblogger. Podľa mňa je to tak krásny doplnok, ktorý dodáva žene noblesu no zároveň ju vie pretransformovať do mnohých podôb, že sa z neho nesmierne teším. 

Dokáže zo ženy vykúzliť elegantnú, éterickú, zmyselnú i drzú, rebelskú a odvážnu bytosť . Hodí sa na mnoho spôsobov, či už k rozpusteným vlasom, drdolu, jednoduchému copu, zapletaným copom, s cestičkou na stred i na bok, sčesané dozadu… Skrátka tu sa kreativite a možnostiam medze nekladú.

A čo sa týka outfitov? Mnohí by povedali, že to je príliš elegantné, vhodné na spoločenské udalosti. Vôbec! Teda nie že by sa to vôbec na výnimočné príležitosti nehodilo… Viem si predstaviť slečny na stužkovej s krásnou žiarivou čelenkou, no mne sa práve tie najligotavejšie a najodvážnejšie, tie čo vyzerajú najviac nóbl, hodia práve k tým najdrzejšim, najmenej strojeným outfitom. Čím viac je ten outfit rebelský, či už máme na sebe roztrhané džínsy, kožené nohavice, oversized mikinu, čokoľvek čo nie je úplne basic a nesmelé sa počíta. Samozrejme je to môj pohľad a ja by to takto uchopila. No každý sme iný a ja sa preto na vás teším túto sezónu, ako odhalíte tvár, krásne slovanské črty a lícne kosti práve s dokonalou čelenkou.

Vaša Foto: Tomáš Figura – tom_loft

Outfit: Džinsy roztrhané –  Bershka / blúzka – Stradivarius / topánky – Dr.Marens / sako – H&M / opasok – second hand / džínsy tmavé – Zara / kabelka – Karl Lagerfeld / čelenka kamienková – handmade / čelenka leopard – H&M

2 komentáre
Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog