JanaH Blog

Jesenná nálada

Je novembrový pondelok, som v práci a sedím. U mňa výnimočná situácia. Každá kolegyňa, ktorá vôjde ku nám do kuchynky mi položí tú istú otázku “ty sedíš”?😃

Chcela som sa aj hnevať na niekoho, kto mi neprišiel na dohodnutý termín no nakoniec som zistila, že chybu som spravila ja a zle si poznačila zákazníčku, ktorá tu akože v tomto čase mala byť a vlastne nemala, lebo mi ten termín nakoniec nepotvrdila a ja si to zabudla vyčiarknúť. A kedže by mi už v daždi pondelok doobeda takto narýchlo neprišiel nikto, kto s tým vopred nepočítal, tak mám nútené voľno, ktoré koniec koncov pondelok dobre padne. Pondelky sú vždy celkom zaťažkávajúce, navyše keď bol náročný víkend. Nechce sa mi íst nikam von, lebo prší a ja mám látkové tenisky a nechce sa mi domov, lebo tam máme majstrov, ktorí montujú zmäkčovčku vody🙄. V kuchynke (v práci) máme zlý signál, takže sa mi nedá surfovať na nete a hladať komodu, svietidlá a koberec, ktorých hladanie aktuálne zamestnáva moju hlavu počas večerov.

Tak si vravím, že vám napíšem pár slov, kedže vás v poslednom čase trošku zanedbávam. Síce fotím a snažím sa vám pravidelne dávkovať módne i vlasové inšpirácie a dokonca sa ma začínate pýtať aj na tie interiéové, kedže momentálne zariadujeme naše nové hniezdočko v novom dome.

No zväčša pridávam mobilovky. …nič plánované, nič extra kreatívne  a prešpekulované. Žiadne ladiace oblečko s prostredím, či outfit v ktorom cvaknem foto a utekám sa prezliecť do niečoho praktickejšieho. Iba outfit, taký aký mám v ten deň aktuálne na sebe, na ktorý som v ten deň mala náladu a ktorý je zároveň funkčný, ale nikdy nie úplne nudný (aspoň pre mňa nie)😃. Napríklad tieto koženkové nohavice karamelovej farby s vysokým pásom, ktoré ma bavia od minulého roka, výrazný zelený rolák, ktorý nepichá a má dostatočne dlhé rukávy (to na zimných svetroch milujem), sako kockované tiež z minulého roka a martensky, ktoré mi robia spololocnosť od jari do jesene vo všetkých možných kombináciách i vo viacerých farbách.

Fotili sme po dlhom čase s Tomášom. Prišiel s jasným cielom. …niečo cvakneme a doriešime nejaké drobnosti ohladom webu a dá mi pár „hintov“ pri práci v lightroome. No a ja ho na opalátku ostrihám.Prišiel a vonku apokalypsa😃. Lialo tak, že bol problém preradiť sa z pruhu do pruhu. A to ešte ráno svietilo slnko. Schovali sme sa pod most a dali 5 minutové fotenie z ktorého vznikli tieto moodové fotky, ktoré mám v konečnom dôsledku aj rada aj vy ste na ne tiež celkom pozitívne reagovali. Bo kto už nemá rád zrzky v zelenom pulóvri😉.

Na všetko ostatné sme sa nakoniec vykašlali a preložili naše plány na inokedy. Tak aspoň bude dôvod opäť niečo zaujímavé pre vás nafotiť.

Majte krásny deň moji milí.

Vaša:

Foto: Tomáš Figura – tom_loft

Outfit: nohavice – Bershka / rolák – Kik / sako – Brshka / kabelka – Versaca jeans / topánky – Dr.martens / šatka – H&M

1 Comment
Pridaj komentár
*
*
*

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Follow @janah_blog